TEFAL Air Fryer | Easy Fry Silence EY551HE0 | Power 1650 W | Capacity 5 L | Gray
- TootjadTEFAL
- Mudel: EY551H
- Saadavus: 5
-
119€
TEFAL Air Fryer | Easy Fry Silence EY551HE0 | Power 1650 W | Capacity 5 L | Gray
| All | |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 415.00 mm |
| Gross weight | 7.30 kg |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Maht | 5 L |
| Net weight | 5.80 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1395.00 g |
| Plastic (No PET) | 105.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Air Fryer |
| Producer product name | Easy Fry Silence EY551HE0 |
| Programmide arv | 10 |
| Sisuaken | No |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Temperatuur | 40-220 C |
| Temperatuur (min) | 40 C |
| Toote värv | Gray |
| Võimsus | 1650 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








