TEFAL | Air Fryer | EY942HE0 Easy Fry Dual XXL | Power 2700 W | Capacity 11 L | Black
- TootjadTEFAL
- Mudel: EY942HE0
- Saadavus: 1
-
173€
TEFAL | Air Fryer | EY942HE0 Easy Fry Dual XXL | Power 2700 W | Capacity 11 L | Black
| All | |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Uses up to 70% less energy and cooks up to 45% faster than traditional ovens |
| Gross depth (mm) | 515 mm |
| Gross height (mm) | 385 mm |
| Gross weight | 11.50 kg |
| Gross width (mm) | 430 mm |
| Maht | 11 L |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 8.13 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3245 g |
| Plastic (No PET) | 125 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Air Fryer |
| Producer product name | EY942HE0 Easy Fry Dual XXL |
| Programmide arv | 7 |
| Sisuaken | No |
| Tare weight (kg) | 3.37 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 2700 W |
| Volume (m3) | 0.08525825 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




