Tefal MY741CF0 Actifry Air Fryer and Multicooker | TEFAL
- TootjadTEFAL
- Mudel: MY741CF0
- Saadavus: 5
-
229€
Tefal MY741CF0 Actifry Air Fryer and Multicooker | TEFAL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 404.00 mm |
| Gross height (mm) | 404.00 mm |
| Gross weight | 9.70 kg |
| Gross width (mm) | 404.00 mm |
| Net weight | 7.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1695.00 g |
| Plastic (No PET) | 105.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal my741cf0 actifry air fryer and multicooker tefal, my741cf0, tefal, friteerimisvahendid



