Tristar Airfryer Oven | FR-9068 | Power 1800 W | Capacity 12 L | Hot air technology | Black
- TootjadTristar
- Mudel: FR-9068
- Saadavus: 3
-
107€
Tristar Airfryer Oven | FR-9068 | Power 1800 W | Capacity 12 L | Hot air technology | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Timer function |
| Gross depth (mm) | 410.00 mm |
| Gross height (mm) | 403.00 mm |
| Gross weight | 7 kg |
| Gross width (mm) | 376.00 mm |
| Juhtpaneel | Digital |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1 m |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 12 L |
| Muud funktsioonid | Rotisserie |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 6.284 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 683 g |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 33 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Airfryer Oven |
| Producer product name | FR-9068 |
| Programmide arv | 13 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.716 kg |
| Tehnoloogia | Hot air technology |
| Toote värv | Black |
| Valmimise märguanne | Yes |
| Võimsus | 1800 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar airfryer oven fr-9068 power 1800 w capacity 12 l hot air technology black, fr-9068, tristar, friteerimisvahendid






