Tristar Digital Airfryer | FR-9060 | Power 1700 W | Capacity 6 L | Black | Hot air technology
- TootjadTristar
- Mudel: FR-9060
- Saadavus: 3
-
56€
Tristar Digital Airfryer | FR-9060 | Power 1700 W | Capacity 6 L | Black | Hot air technology
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Digitaalne taimer | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Defrost function, Timer function |
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 375.00 mm |
| Gross weight | 6.00 kg |
| Gross width (mm) | 375.00 mm |
| Juhtpaneel | Digital LED touchscreen |
| Kontrolli tüüp | Touch sensitive |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Maht | 6 L |
| Net weight | 5.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Digital Airfryer |
| Producer product name | FR-9060 |
| Programmide arv | 8 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Tehnoloogia | Hot air technology |
| Temperatuurivalmiduse märgutuli | Yes |
| Toote värv | Black |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Võimsus | 1700 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




