Tristar Digital Airfryer | FR-9071 | Power 2000 W | Capacity 8 L | Black
- TootjadTristar
- Mudel: FR-9071
- Saadavus: 5
-
71€
Tristar Digital Airfryer | FR-9071 | Power 2000 W | Capacity 8 L | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 6.75 kg |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.85 m |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 8 L |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 5.29 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 267.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Digital Airfryer |
| Producer product name | FR-9071 |
| Programmide arv | 8 |
| Tare weight (kg) | 1.47 kg |
| Toote värv | Black |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Valmimise märguanne | Yes |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








