Tristar Digital Airfryer | FR-9073 | Power 1800 W | Capacity 9 L | Hot air technology | Black
- TootjadTristar
- Mudel: FR-9073
- Saadavus: 1
-
68€
Tristar Digital Airfryer | FR-9073 | Power 1800 W | Capacity 9 L | Hot air technology | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Digitaalne taimer | Yes |
| Ekraani tüüp | Digital LED |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Defrost function, Keep warm function |
| Gross depth (mm) | 361.00 mm |
| Gross height (mm) | 378.00 mm |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gross width (mm) | 448.00 mm |
| Juhtme pikkus | 0.85 m |
| Juhtpaneel | Digital LED touchscreen |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 9 L |
| Märgutuli | Yes |
| Materjal | Main - Plastic |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 6.00 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Digital Airfryer |
| Producer product name | FR-9073 |
| Programmide arv | 12 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Tehnoloogia | Hot air technology |
| Toote värv | Black |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Võimsus | 1800 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





