Tristar | Digital Airfryer XXL | FR-6999 | Power 1700 W | Capacity 6 L | Black
- TootjadTristar
- Mudel: FR-6999
- Saadavus: 5
-
74€
Tristar | Digital Airfryer XXL | FR-6999 | Power 1700 W | Capacity 6 L | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Timer function, Keep warm function |
| Gross depth (mm) | 350 mm |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height (mm) | 405 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Gross weight | 5.547 kg |
| Gross width (mm) | 320 mm |
| Gross width master carton | 355 mm |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Käepide(med) | Yes |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 6 L |
| Märgutuli | Yes |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | Easy to operate through the digital Touch control panel with timer and pre-programmed settings The hot air technology makes it possible to fry, grill, roast and bake Maximum temperature - 200 C |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 4.884 kg |
| Net weight master carton | 4.944 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 56 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 645 g |
| PET | 190.00 g |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 18 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Digital Airfryer XXL |
| Producer product name | FR-6999 |
| Programmide arv | 10 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.663 kg |
| Tare weight master carton | 0.753 kg |
| Toote värv | Black |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Võimsus | 1700 W |
| Volume (m3) | 0.04536 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar digital airfryer xxl fr-6999 power 1700 w capacity 6 l black, fr-6999, tristar, friteerimisvahendid





