Tristar Dualzone Flex Airfryer | FR-9078 | Power 2800 W | Capacity 10 L | Hot air technology | Black
- TootjadTristar
- Mudel: FR-9078
- Saadavus: 5
-
101€
Tristar Dualzone Flex Airfryer | FR-9078 | Power 2800 W | Capacity 10 L | Hot air technology | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Keep warm function |
| Gross depth (mm) | 407.00 mm |
| Gross height (mm) | 362.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 509.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht | 10 L |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 7.50 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Dualzone Flex Airfryer |
| Producer product name | FR-9078 |
| Programmide arv | 10 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Tehnoloogia | Hot air technology |
| Toote värv | Black |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Võimsus | 2800 W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





