Xiaomi | Smart Air Fryer (EU) | BHR7357EU | Power 1800 W | Capacity 6.5 L | Black
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR7357EU
- Saadavus: 15
-
115€
Xiaomi | Smart Air Fryer (EU) | BHR7357EU | Power 1800 W | Capacity 6.5 L | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 425 mm |
| Gross height (mm) | 355 mm |
| Gross weight | 6.76 kg |
| Gross width (mm) | 330 mm |
| Kõrgus | 38.9 cm |
| Laius | 28.7 cm |
| Maht | 6.5 L |
| Materjal | Metal/Plastic |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 5.645 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1100 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Smart Air Fryer (EU) |
| Producer product name | BHR7357EU |
| Programmide arv | 1 |
| Sisuaken | No |
| Tare weight (kg) | 1.115 kg |
| Temperatuur | 40-220 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 1800 W |
| Volume (m3) | 0.04978875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi smart air fryer eu bhr7357eu power 1800 w capacity 65 l black, bhr7357eu, xiaomi, friteerimisvahendid








