Xiaomi Smart Double Stack Air Fryer 12L | Power 2800 W | Capacity 12 L | Black
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR0883EU
- Saadavus: 15
-
220€
Xiaomi Smart Double Stack Air Fryer 12L | Power 2800 W | Capacity 12 L | Black
| All | |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 520 mm |
| Gross height (mm) | 457 mm |
| Gross weight | 12.15 kg |
| Gross width (mm) | 335 mm |
| Maht | 12 L |
| Muud funktsioonid | 360 hot airflow for rapid cooking Two baskets synced for double the flavour |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 10.79 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 36 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Smart Double Stack Air Fryer 12L |
| Programmide arv | 14 |
| Sisuaken | No |
| Tare weight (kg) | 1.36 kg |
| Temperatuur | 40-230 C |
| Temperatuur (min) | 40 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 2800 W |
| Volume (m3) | 0.0796094 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






