Bosch | Grill | TCG4104 | Contact | 2000 W | Red
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Eemaldatav tilkumisalus | No |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | A wide range of possibilities thanks to three grilling positions: closed as a contact grill, open as a table grill or with top and bottom heat in the oven/gratin position. |
| Gross depth (mm) | 415 mm |
| Gross height (mm) | 363 mm |
| Gross weight | 4.25 kg |
| Gross width (mm) | 134 mm |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| Juhtmehoidik | No |
| Korpuse materjal | Painted steel |
| Küpsetuspind | 328 x 238 mm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal | Plastic, Metal |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 3.825 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 43 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 425.00 g |
| Pealispinna tüüp | Griddle |
| Plaatide/riiulite arv | 2 |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Grill |
| Producer product name | TCG4104 |
| Rasvaaluse hoidik | Yes |
| Rasvavann | Yes |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.43 kg |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangle |
| Toote värv | Red |
| Tüüp | Contact |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.02018643 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch grill tcg4104 contact 2000 w red, tcg4104, bosch, grillid

