Gorenje | Mini Grill, Waffle plate | WM1400SB | Electric Grill | 1400 W | Diameter 18 cm | Black
- TootjadGorenje
- Mudel: WM1400SB
- Saadavus: 5
-
45€
Gorenje | Mini Grill, Waffle plate | WM1400SB | Electric Grill | 1400 W | Diameter 18 cm | Black
| All | |
| Eemaldatav plaat | No |
| Eemaldatav tilkumisalus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 143.00 mm |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Gross width (mm) | 409.00 mm |
| Läbimõõt | 18 cm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 2.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 55 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Mini Grill, Waffle plate |
| Producer product name | WM1400SB |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Round |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Electric Grill |
| Võimsus | 1400 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










