Gorenje Multifunctional Grill | GCG2000M | Grill | Black
- TootjadGorenje
- Mudel: GCG2000M
- Saadavus: 5
-
76€
Gorenje Multifunctional Grill | GCG2000M | Grill | Black
| All | |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Eemaldatav tilkumisalus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 371.00 mm |
| Gross height (mm) | 182.00 mm |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Gross width (mm) | 382.00 mm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Muud funktsioonid | Temperature indicator for complete control Open or closed working position Drainage channel and oil collector Carrying handle |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 3.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 33 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 375.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Multifunctional Grill |
| Producer product name | GCG2000M |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangular |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Grill |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






