Bosch Food Mincer | MFWS430B | Black | Number of speeds 2 | Throughput (kg/min) 2.5
- TootjadBosch
- Mudel: MFWS430B
- Saadavus: 5
-
134€
Bosch Food Mincer | MFWS430B | Black | Number of speeds 2 | Throughput (kg/min) 2.5
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 5.50 kg |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Kiiruste arv | 2 |
| Läbilaskevõime (kg/min) | 2.5 |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maksimaalne võimsus (blokeeritud mootori korral) | 1900 W |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 4.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Food Mincer |
| Producer product name | MFWS430B |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







