Caso | Meat Grinder | FW 2000 | Black | 2000 W | Number of speeds 2 | Throughput (kg/min) 2.5 | 3 perforated discs, Shortbread a
- TootjadCaso
- Mudel: 02872
- Saadavus: 1
-
181€
Caso | Meat Grinder | FW 2000 | Black | 2000 W | Number of speeds 2 | Throughput (kg/min) 2.5 | 3 perforated discs, Shortbread attachment with 4 moulds, Sausage filler, Stuffer, Drip tray
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross depth master carton | 495 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross height master carton | 535 mm |
| Gross weight | 7.60 kg |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kõrgus | 31 cm |
| Läbilaskevõime (kg/min) | 2.5 |
| Laius | 37 cm |
| Maksimaalne võimsus (blokeeritud mootori korral) | 2000 W |
| Materjal | Aluminium |
| Net weight | 5.50 kg |
| Net weight master carton | 18.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 47 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1510.00 g |
| PET | 189.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 590 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Meat Grinder |
| Producer product name | FW 2000 |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sügavus | 18 cm |
| Tagasikäik | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.10 kg |
| Tare weight master carton | 1.486 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 3 perforated discs, Shortbread attachment with 4 moulds, Sausage filler, Stuffer, Drip tray |
| Toide | 2000 W |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso meat grinder fw 2000 black 2000 w number of speeds 2 throughput kgmin 25 3 perforated discs, shortbread a, 02872, caso, hakklihamasinad









