Mesko | Meat mincer | MS 4809 | White | 350 W | Middle size sieve mince sieve poppy sieve plunger sausage filler
- TootjadMesko
- Mudel: MS 4809
- Saadavus: 5
-
44€
Mesko | Meat mincer | MS 4809 | White | 350 W | Middle size sieve mince sieve poppy sieve plunger sausage filler
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 250 mm |
| Gross depth master carton | 237 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross height master carton | 520 mm |
| Gross weight | 2.765 kg |
| Gross width (mm) | 275 mm |
| Gross width master carton | 565 mm |
| Ketaste arv | 3 |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maksimaalne võimsus (blokeeritud mootori korral) | 1500 W |
| mustmetallid | 140 g |
| Muud funktsioonid | A solid device for those who wish to prepare home made sausages and ground meat. It is equipped with three cutting sieves (exchangeable): one to mince meat, the second for poppy seeds, the third one has the middle-sized holes. In the set a plunger and sau |
| Net weight | 1.825 kg |
| Net weight master carton | 11.06 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 96 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 919.00 g |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Producer | Mesko |
| Producer product family | Meat mincer |
| Producer product name | MS 4809 |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tagasikäik | Reversing function |
| Tare weight (kg) | 0.94 kg |
| Tare weight master carton | 1.184 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Middle size sieve mince sieve poppy sieve plunger sausage filler |
| Toide | 350 W |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.015125 m |
| Vorstilehter | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: mesko meat mincer ms 4809 white 350 w middle size sieve mince sieve poppy sieve plunger sausage filler, ms 4809, mesko, hakklihamasinad

