Cecotec | Ice Maker | Chillin' Ice 1500 | Power 150 W | Capacity 15 L | White
- TootjadCecotec
- Mudel: 8052
- Saadavus: 5
-
147€
Cecotec | Ice Maker | Chillin' Ice 1500 | Power 150 W | Capacity 15 L | White
| All | |
| Ekraan | Touch |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 458.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross weight | 11.34 kg |
| Gross width (mm) | 338.00 mm |
| Maht | 15 L |
| Muud funktsioonid | Viewing window for easy monitoring Auto-clean function Wi-Fi App control |
| Net weight | 10.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1182.00 g |
| Plastic (No PET) | 58.00 g |
| Producer | Cecotec |
| Producer product family | Ice Maker |
| Producer product name | Chillin' Ice 1500 |
| Tare weight (kg) | 1.24 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Ice Maker |
| Võimsus | 150 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



