Adler Hand Blender | AD 4620 | Hand Blender | 800 W | Number of speeds 2 | Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4620b
- Saadavus: 5
-
21€
Adler Hand Blender | AD 4620 | Hand Blender | 800 W | Number of speeds 2 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 1.36 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Korpuse materjal | N/A |
| Net weight | 1.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 311 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Hand Blender |
| Producer product name | AD 4620 |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Chopper: 500ml, Beaker: 700ml, Stainless steel foot, Stainless steel whisk |
| Tera materjal | Stainless steel |
| Toote värv | Black |
| Turborežiim | No |
| Tüüp | Hand Blender |
| Vahusti | Yes |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










