Adler Hand Blender | AD 4622 | Hand Blender | 300 W | Number of speeds 1 | Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4622b
- Saadavus: 5
-
16€
Adler Hand Blender | AD 4622 | Hand Blender | 300 W | Number of speeds 1 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Ergonomically shaped handle Detachable blending tip Stainless steel blade - durable and effective blending |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Kiiruste arv | 1 |
| Korpuse materjal | N/A |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 14240 RPM |
| Net weight | 0.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 857 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Hand Blender |
| Producer product name | AD 4622 |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Toote värv | Black |
| Turborežiim | No |
| Tüüp | Hand Blender |
| Võimsus | 300 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








