Adler Hand blender set AD 4620 Hand Blender, 800 W, Number of speeds 2, Chopper, White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4620
- Saadavus: 5
-
21€
Adler Hand blender set AD 4620 Hand Blender, 800 W, Number of speeds 2, Chopper, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 210 mm |
| Brutokaal | 1.233 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 230.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 120 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross height master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Hakkija | Yes |
| Jääpurustamine | No |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kogus pakendis | 8 pc(s) |
| Korpuse materjal | Not specified |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht (m3) | 0.005796 m |
| Mõõtetops | Yes |
| mustmetallid | 20.00 g |
| Net weight master carton | 9.864 kg |
| Netokaal | 0.923 kg |
| Paber/Papp | 300.00 g |
| Palette Qty | 256 pc(s) |
| PET | 10.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product family | Hand blender set |
| Producer product name | AD 4620 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.31 kg |
| Tare weight master carton | 0.905 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Chopper: 450ml Beaker: 750ml Stainless steel foot Stainless steel whisk |
| Tera materjal | Stainless steel |
| Toote värv | White |
| Turborežiim | No |
| Tüüp | Hand Blender |
| Vahusti | Yes |
| Võimsus | 800 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler hand blender set ad 4620 hand blender, 800 w, number of speeds 2, chopper, white, ad 4620, adler, kasimikserid







