Adler Hand mixer AD 4225 Hand Mixer 300 W Number of speeds 5 Turbo mode Stainless steel
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4225
- Saadavus: 5
-
24€
Adler Hand mixer AD 4225 Hand Mixer 300 W Number of speeds 5 Turbo mode Stainless steel
| All | |
| Brutokaal | 1.28 kg |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Mixing Whipping foam/ cream Kneading the dough |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Hakkija | No |
| Kiiruste arv | 5 |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Lahtiühendusnupp | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Mashed potatoes attachment | No |
| Minihakkija | No |
| Mõõtetops | No |
| mustmetallid | 7.00 g |
| Netokaal | 0.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 492 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 480.00 g |
| PET | 7.00 g |
| Producer product family | Hand mixer |
| Producer product name | AD 4225 |
| Segisti varda materjal | Stainless steel |
| Taara kaal (kg) | 0.48 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Two beaters and two dough hooks made from stainless steel |
| Toote värv | Stainless steel |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Mixer |
| Visplid | Yes |
| Võimsus | 300 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: adler hand mixer ad 4225 hand mixer 300 w number of speeds 5 turbo mode stainless steel, ad 4225, adler, kasimikserid







