Adler Hand Mixer | AD 4230 | Hand Mixer | 550 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4230
- Saadavus: 5
-
24€
Adler Hand Mixer | AD 4230 | Hand Mixer | 550 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 1.08 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Kiiruste arv | 5 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lahtiühendusnupp | Yes |
| Net weight | 0.87 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 218 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 210.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Hand Mixer |
| Producer product name | AD 4230 |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Tera materjal | Stainless steel |
| Toote värv | Black |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Mixer |
| Võimsus | 550 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler hand mixer ad 4230 hand mixer 550 w number of speeds 5 turbo mode black, ad 4230, adler, kasimikserid








