Adler AD 4216 Food Processor, 1000 W, Bowl capacity 4 L, Number of speeds 6, White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4216
- Saadavus: 1
-
71€
Adler AD 4216 Food Processor, 1000 W, Bowl capacity 4 L, Number of speeds 6, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 250 mm |
| Brutokaal | 4.47 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 320 mm |
| Brutolaius (mm) | 360 mm |
| Funktsioonid | Mixing, whisking, kneading |
| Garantii | 24 month(s) |
| Hakklihamasin | No |
| Impulssfunktsioon | No |
| Jääpurustamine | No |
| Kannu mahutavus | 4 L |
| Kannu materjal | Stainless steel |
| Kiiruse nupp | Yes |
| Kiiruste arv | 6 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht (m3) | 0.0288 m |
| Metal | 1.20 g |
| Muud funktsioonid | Anti-splatter cover Stable suction cups |
| Muudetav kiirus | Yes |
| Netokaal | 4.14 kg |
| Paber/Papp | 312.70 g |
| PET | 200.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 15.50 g |
| Producer product name | AD 4216 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sõtkumisotsik | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.33 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Food Processor |
| Vahusti | Yes |
| Võimsus | 1000 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 1.80 g |
Sildid: adler ad 4216 food processor, 1000 w, bowl capacity 4 l, number of speeds 6, white, ad 4216, adler, koogimasinad





