Adler | Planetary Food Processor | AD 4226b | 1200 W | Number of speeds 6 | Bowl capacity 3.5 L | Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4226 black
- Saadavus: 5
-
60€
Adler | Planetary Food Processor | AD 4226b | 1200 W | Number of speeds 6 | Bowl capacity 3.5 L | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 211.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross weight | 3.70 kg |
| Gross width (mm) | 336.00 mm |
| Hakkija | No |
| Impulssfunktsioon | No |
| Jääpurustamine | No |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Kannu mahutavus | 3.5 L |
| Kannu materjal | Stainless steel |
| Ketaste arv | - |
| Kiiruste arv | 6 |
| Mikser | No |
| Minihakkija | No |
| Mõõtetops | No |
| mustmetallid | 9.00 g |
| Muud funktsioonid | Tilting head Anti-splash cover 3 stirrers: Kneading hook, Mixing whisk, Egg beater Stable suction cups |
| Net weight | 2.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 89 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1090.00 g |
| PET | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Planetary Food Processor |
| Producer product name | AD 4226b |
| Retseptiraamat | No |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Ülekoormuskaitse | Yes |
| Vahusti | Yes |
| Visplid | Yes |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



