Bosch | MCM3501M | 800 W | Number of speeds 2 | Bowl capacity 2.3 L | Ice crushing | Black
- TootjadBosch
- Mudel: MCM3501M
- Saadavus: 5
-
119€
Bosch | MCM3501M | 800 W | Number of speeds 2 | Bowl capacity 2.3 L | Ice crushing | Black
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | More than 50 functions: grating, cutting, grinding, chopping, mixing, and much more |
| Gross depth (mm) | 397 mm |
| Gross height (mm) | 369 mm |
| Gross weight | 4.44 kg |
| Gross width (mm) | 263 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | Yes |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kaal | 3.7 g |
| Kannu mahutavus | 2.3 L |
| Kannu materjal | Plastic |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kohvi jahvatamine | Yes |
| Kontrolli tüüp | Rotary |
| Kõrgus | 37.5 cm |
| Laius | 22 cm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Materjal | All plastics that are in contact with food are BPA free |
| Materjal, nuga | Stainless steel |
| mustmetallid | 30 g |
| Muudetav kiirus | Yes |
| Net weight | 3.71 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 45 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 525 g |
| Plastic (No PET) | 171 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product name | MCM3501M |
| Sügavus | 26 cm |
| Tare weight (kg) | 0.726 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Blender attachment, Chopper, Grinder |
| Tera materjal | Stainless steel |
| Toote värv | Black |
| Tsitrusepress | No |
| Tüüp | Food Processor |
| Viilutaja tüüp | Reversible slicing (thick and thin) |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.038527659 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch mcm3501m 800 w number of speeds 2 bowl capacity 23 l ice crushing black, mcm3501m, bosch, koogimasinad




