ETA Multifunctional Steam Pot and Mixer | ETA430690000 MIMI | 700 W | Number of speeds 1 | Blender | White
- TootjadETA
- Mudel: ETA430690000
- Saadavus: 4
-
122€
ETA Multifunctional Steam Pot and Mixer | ETA430690000 MIMI | 700 W | Number of speeds 1 | Blender | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 2.76 kg |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 0.9 m |
| Ketaste arv | - |
| Kiiruste arv | 1 |
| Mikser | 0.9 L |
| Net weight | 2.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 107, 107 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 470.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | ETA, ETA |
| Producer product family | Multifunctional Steam Pot and Mixer |
| Producer product name | ETA430690000 MIMI |
| Tare weight (kg) | 0.51 kg |
| Toote värv | White |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta multifunctional steam pot and mixer eta430690000 mimi 700 w number of speeds 1 blender white, eta430690000, eta, koogimasinad











