Gorenje | Kitchen machine | MMC1000RLBK | 1000 W | Number of speeds 7 | Bowl capacity 4.5 L | Black
- TootjadGorenje
- Mudel: MMC1000RLBK
- Saadavus: 5
-
277€
Gorenje | Kitchen machine | MMC1000RLBK | 1000 W | Number of speeds 7 | Bowl capacity 4.5 L | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Kneading, whipping, mixing, whisking, grinding |
| Gross depth (mm) | 450 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Gross weight | 9.80 kg |
| Gross width (mm) | 440 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Jääpurustamine | No |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.1 m |
| Kannu mahutavus | 4.5 L |
| Kausid kuuluvad komplekti | Yes |
| Kiiruste arv | 7 |
| Kontrolli tüüp | Buttons |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal | Aluminium/Metal |
| mustmetallid | 213.00 g |
| Muud funktsioonid | Handle on the mixing bowl Overheating protection for additional security |
| Net weight | 7.60 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Plastic (No PET) | 1367.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Kitchen machine |
| Producer product name | MMC1000RLBK |
| Segamisvahend | Yes |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Taignaseadeldis | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.20 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Dough hook, whisk and a flat beater attachment |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Kitchen robot |
| Vahusti | Yes |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.06336 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 620.00 g |

