Camry | Yogurt Maker | CR 4519 | Yogurt Maker
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 265.00 mm |
| Gross weight | 2.17 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Muud funktsioonid | 7 practical glass jars with screw-on lids (200 ml) Illuminated on/off switch Transparent lid |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 93 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 330.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Yogurt Maker |
| Producer product name | CR 4519 |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Yogurt Maker |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









