Tristar Crepe maker | BP-2637 | Crepe maker | 1000 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 91.00 mm |
| Gross height (mm) | 358.00 mm |
| Gross weight | 1.69 kg |
| Gross width (mm) | 332.00 mm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Net weight | 1.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 160 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 293.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Crepe maker |
| Producer product name | BP-2637 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Crepe maker |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





