Adler | Chopper with the glass bowl | AD 4082 | 550 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 1.895 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Hakkija maht (kasutatav) | 1.2 L |
| Jääpurustamine | Yes |
| Kannu materjal | Glass |
| Kiiruste arv | 2 |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal | Stainless steel blade |
| Muud funktsioonid | It is suitable for chopping vegetables, fruit and nuts. Also small portions of ice. Overheating protection. Rubber anti-slip rubber ring. Cable length: 120cm |
| Net weight | 1.354 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 184 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 541 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Chopper with the glass bowl |
| Producer product name | AD 4082 |
| Tare weight (kg) | 0.541 kg |
| Võimsus | 550 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler chopper with the glass bowl ad 4082 550 w, ad 4082, adler, loikurid










