Adler Citrus Juicer AD 4012 Black, 40 W, Number of speeds 1
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4012
- Saadavus: 5
-
16€
Adler Citrus Juicer AD 4012 Black, 40 W, Number of speeds 1
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 165 mm |
| Brutokaal | 0.93 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 230 mm |
| Brutolaius (mm) | 165.00 mm |
| Ekstrasuur puuviljasisend | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 510 mm |
| Gross height master carton | 475 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kiiruste arv | 1 |
| Kogus pakendis | 12 pc(s) |
| Mahlakonteiner | 1.2 L |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Muud funktsioonid | 2 press cones for small and big citrus fruits Auto start/stop Right and left rotation increases the amount of juice Pulp sieve that separates juice from the pulp |
| Net weight master carton | 11.16 kg |
| Netokaal | 0.78 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Paber/Papp | 150.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 193.00 g |
| Producer product family | Citrus Juicer |
| Producer product name | AD 4012 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.15 kg |
| Tare weight master carton | 1.441 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Citrus juicer |
| Võimsus | 40 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler citrus juicer ad 4012 black, 40 w, number of speeds 1, ad 4012, adler, mahlapressid




