Bosch MESM500W VitaExtract | Type Slow Juicer | White | 150 W | Number of speeds 1
- TootjadBosch
- Mudel: MESM500W
- Saadavus: 5
-
182€
Bosch MESM500W VitaExtract | Type Slow Juicer | White | 150 W | Number of speeds 1
| All | |
| Ekstrasuur puuviljasisend | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 5.60 kg |
| Gross width (mm) | 208.00 mm |
| Kiiruste arv | 1 |
| Mahlakonteiner | 1 L |
| Net weight | 4.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 47 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1308.00 g |
| Plastic (No PET) | 92.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product name | MESM500W VitaExtract |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 x Recipe Booklet, 1 x Juice Container, 1 x Brush |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Slow Juicer |
| Võimsus | 150 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







