ETA Juicer Fresher II ETA503290000 Type Centrifugal Silver/Black 800 W Number of speeds 2 19000 RPM
- TootjadETA
- Mudel: ETA503290000
- Saadavus: 4
-
88€
ETA Juicer Fresher II ETA503290000 Type Centrifugal Silver/Black 800 W Number of speeds 2 19000 RPM
| All | |
| Ekstrasuur puuviljasisend | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross depth master carton | 660 mm |
| Gross height (mm) | 410 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Gross weight | 4.1 kg |
| Gross width (mm) | 320 mm |
| Gross width master carton | 480 mm |
| Kiiruste arv | 2 |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Muud funktsioonid | The smart sink with DRIP STOP anti-drip system |
| Net weight | 3.5 kg |
| Net weight master carton | 16.34 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Juicer |
| Producer product name | Fresher II ETA503290000 |
| Revolutions | 19000 RPM |
| Tare weight (kg) | 0.6 kg |
| Tare weight master carton | 2.289 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Silver/Black |
| Tüüp | Centrifugal |
| Viljalihaanuma maht | 1.8 L |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.030176 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta juicer fresher ii eta503290000 type centrifugal silverblack 800 w number of speeds 2 19000 rpm, eta503290000, eta, mahlapressid






