Gorenje | Citrus Juicer | CJ30E | Type Citrus Juicer | White | 30 W | Number of speeds 1
- TootjadGorenje
- Mudel: CJ30E
- Saadavus: 5
-
16€
Gorenje | Citrus Juicer | CJ30E | Type Citrus Juicer | White | 30 W | Number of speeds 1
| All | |
| Ekstrasuur puuviljasisend | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 228.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Kiiruste arv | 1 |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Mahlakonteiner | 0.8 L |
| Materjal, kann(ud) | Plastic/Metal |
| Muud funktsioonid | Bidirectional rotation - Higher juicing efficiency Adaptable mesh filter - Meet the diversity of your needs |
| Net weight | 0.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 131 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Citrus Juicer |
| Producer product name | CJ30E |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Citrus Juicer |
| Võimsus | 30 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





