Juicer | Tristar | SC-2284 | Type Centrifugal juicer | Black/Stainless steel | 400 W | Number of speeds 2
- TootjadTristar
- Mudel: SC-2284
- Saadavus: 4
-
40€
Juicer | Tristar | SC-2284 | Type Centrifugal juicer | Black/Stainless steel | 400 W | Number of speeds 2
| All | |
| Eemaldatav mahlakonteiner | Yes |
| Ekstrasuur puuviljasisend | No |
| Embeeded battery | No |
| Filtri materjal | Stainless steel |
| Gross depth (mm) | 198 mm |
| Gross depth master carton | 585 mm |
| Gross height (mm) | 306 mm |
| Gross height master carton | 320 mm |
| Gross weight | 2.997 kg |
| Gross width (mm) | 287 mm |
| Gross width master carton | 415 mm |
| Kaal | 2.5 g |
| Kiiruste arv | 2 |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Mahlakonteiner | 0.5 L |
| Mahlapress | Yes |
| Materjal, nuga | Stainless steel |
| Müratase | 78 dB |
| Muud funktsioonid | Lid with safety lock Transparent lid |
| Net weight | 2.666 kg |
| Net weight master carton | 11.8 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Pakendi kaal | 3.2 g |
| Palette Qty | 88 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 316 g |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product name | SC-2284 |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sisseehitatud viljalihakonteiner | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.331 kg |
| Tare weight master carton | 1.321 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Tüüp | Centrifugal juicer |
| Võimsus | 400 W |
| Volume (m3) | 0.017388756 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: juicer tristar sc-2284 type centrifugal juicer blackstainless steel 400 w number of speeds 2, sc-2284, tristar, mahlapressid








