TEFAL | Fruitelia Plus Juicer | ZE370138 | White/Grey | 350 W | Number of speeds 2 + Pulse
- TootjadTEFAL
- Mudel: ZE370138
- Saadavus: 2
-
55€
TEFAL | Fruitelia Plus Juicer | ZE370138 | White/Grey | 350 W | Number of speeds 2 + Pulse
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross depth master carton | 660 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Gross weight | 2.17 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Gross width master carton | 480 mm |
| Kiiruste arv | 2 + Pulse |
| Muud funktsioonid | With the Tefal Frutelia + juicer you will achieve perfect, healthy and delicious results every day, making it easy to make exceptional fresh fruit juice Thanks to the wide opening, you can put in large pieces or even whole fruits or vegetables The stainle |
| Net weight | 1.70 kg |
| Net weight master carton | 16.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 100.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Fruitelia Plus Juicer |
| Producer product name | ZE370138 |
| Tare weight (kg) | 0.47 kg |
| Tare weight master carton | 2.289 kg |
| Toote värv | White/Grey |
| Viljalihaanuma maht | 0.95 L |
| Võimsus | 350 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal fruitelia plus juicer ze370138 whitegrey 350 w number of speeds 2 pulse, ze370138, tefal, mahlapressid












