Adler AD 6413r Slow cooker, 5.8L, White Adler
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 253.00 mm |
| Gross height (mm) | 253.00 mm |
| Gross weight | 6.10 kg |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| Net weight | 5.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 684.00 g |
| Plastic (No PET) | 112.00 g |
| Tare other | 154.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.95 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler ad 6413r slow cooker, 58l, white adler, ad 6413w, adler, multikupsetus

