Tefal CY7788 Turbo Cuisine & Fry Multifunction pot, Black TEFAL
- TootjadTEFAL
- Mudel: CY7788
- Saadavus: 1
-
277€
Tefal CY7788 Turbo Cuisine & Fry Multifunction pot, Black TEFAL
| All | |
| Brutokaal | 14.00 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 650 mm |
| Gross height (mm) | 390 mm |
| Gross width (mm) | 395 mm |
| Netokaal | 12.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Taara kaal (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: tefal cy7788 turbo cuisine fry multifunction pot, black tefal, cy7788, tefal, multikupsetus



