Tristar | Digital Rice and Steam Cooker | RK-6138 | 900 W | 2.2 L | Number of programs 7 | Grey
- TootjadTristar
- Mudel: RK-6138
- Saadavus: 5
-
56€
Tristar | Digital Rice and Steam Cooker | RK-6138 | 900 W | 2.2 L | Number of programs 7 | Grey
| All | |
| Digitaalne taimer | No |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 298.00 mm |
| Gross weight | 3.32 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 2.2 L |
| Mõõtetops | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 2.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 372.00 g |
| Plastic (No PET) | 46 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Digital Rice and Steam Cooker |
| Producer product name | RK-6138 |
| Programmide arv | 7 |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.42 kg |
| Toote värv | Grey |
| Võimsus | 900 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









