Xiaomi Multifunctional Rice Cooker 4L EU
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 2.60 kg |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Net weight | 2.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 56 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi multifunctional rice cooker 4l eu, bhr9044eu, xiaomi, multikupsetus

