Xiaomi | Multifunctional Rice Cooker EU | 320-380 W | 1.5 L | Number of programs 1 | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9016EU
- Saadavus: 5
-
59€
Xiaomi | Multifunctional Rice Cooker EU | 320-380 W | 1.5 L | Number of programs 1 | White
| All | |
| Digitaalne taimer | No |
| Ekraan | Clear |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Maht | 1.5 L |
| Materjal | Aluminium Alloy |
| Muud funktsioonid | Prepare fragrant rice in 30 minutes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 64 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Multifunctional Rice Cooker EU |
| Programmide arv | 1 |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | White |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Võimsus | 320-380 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





