Bosch Compact Toaster | TAT3M121 MyMoment | Number of slots 2 | Housing material Plastic | White
- TootjadBosch
- Mudel: TAT3M121
- Saadavus: 5
-
47€
Bosch Compact Toaster | TAT3M121 MyMoment | Number of slots 2 | Housing material Plastic | White
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 255.00 mm |
| Gross weight | 2.20 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Yes |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 51 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 540.00 g |
| Pesade arv | 2 |
| Pikk ava | No |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Compact Toaster |
| Producer product name | TAT3M121 MyMoment |
| Stop/tühista-nupp | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Toote värv | White |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsusastete arv | 7 |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







