Gorenje Toaster | T850DPB | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
- TootjadGorenje
- Mudel: T850DPB
- Saadavus: 5
-
36€
Gorenje Toaster | T850DPB | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav purukandik | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | No |
| Kõrgus | 24 cm |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | No |
| Laius | 20.4 cm |
| Net weight | 1.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 63 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Pesade arv | 2 |
| Pikk ava | No |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Toaster |
| Producer product name | T850DPB |
| Sügavus | 17.4 cm |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsusastete arv | 7 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








