Philips Toaster HD2590/00 Daily Collection Power 870-1030 W, Number of slots 2, Housing material Plastic, White
- TootjadPhilips
- Mudel: HD2590/00
- Saadavus: 5
-
39€
Philips Toaster HD2590/00 Daily Collection Power 870-1030 W, Number of slots 2, Housing material Plastic, White
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 220.00 mm |
| Brutokaal | 3.01 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 238.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 477.00 mm |
| Eemaldatav purukandik | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | No |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Yes |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| Metal | 12.00 g |
| Net weight master carton | 6.306 kg |
| Netokaal | 2.01 kg |
| Paber/Papp | 800.00 g |
| Pesade arv | 2 |
| PET | 40.00 g |
| Pikk ava | Yes |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Producer product family | Toaster |
| Producer product name | HD2590/00 Daily Collection |
| Sisseehitatud aku | No |
| Stop/tühista-nupp | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.00 kg |
| Tare weight master carton | 0.943 kg |
| Toote värv | White |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 870-1030 W |
| Võimsusastete arv | 8 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: philips toaster hd259000 daily collection power 870-1030 w, number of slots 2, housing material plastic, white, hd259000, philips, rostrid





