Tristar Food Steamer VS-3914 Silver, 1200 W, Capacity 11 L, Number of baskets 3
- TootjadTristar
- Mudel: VS-3914
- Saadavus: 5
-
41€
Tristar Food Steamer VS-3914 Silver, 1200 W, Capacity 11 L, Number of baskets 3
| All | |
| Automaatne soojashoiurežiim | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 288 mm |
| Brutokaal | 2.312 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 225.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 290 mm |
| Ekraan | No |
| Eritunnused | Made out of BPA-free plastic so you can not only cook fast but also healthy |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 593 mm |
| Gross height master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Integreeritud taimer | Yes |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Korvide arv | 3 |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht | 11 L |
| Maht (m3) | 0.018792 m |
| Materjal | Main material: Plastic Material lid: Plastic |
| Net weight master carton | 9.248 kg |
| Netokaal | 1.312 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 67.00 g |
| Producer product family | Food Steamer |
| Producer product name | VS-3914 |
| Programmide arv | 4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.00 kg |
| Tare weight master carton | 1.476 kg |
| Toote värv | Silver |
| Veemahuti suurus | 1 L |
| Võimsus | 1200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: tristar food steamer vs-3914 silver, 1200 w, capacity 11 l, number of baskets 3, vs-3914, tristar, toiduaurutajad





