Camry | Food Dehydrator | CR 6659 | Power 240 W | Number of trays 5 | Temperature control | Integrated timer | White
- TootjadCamry
- Mudel: CR 6659
- Saadavus: 1
-
35€
Camry | Food Dehydrator | CR 6659 | Power 240 W | Number of trays 5 | Temperature control | Integrated timer | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320 mm |
| Gross depth master carton | 570 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross height master carton | 500 mm |
| Gross weight | 2.342 kg |
| Gross width (mm) | 275 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Inner carton packing Qty | 2 pc(s) |
| Integreeritud taimer | Yes |
| Muud funktsioonid | LCD display control panel Up to 70 hours working time |
| Net weight | 1.642 kg |
| Net weight master carton | 9.368 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 72 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Plaatide arv | 5 |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Food Dehydrator |
| Producer product name | CR 6659 |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Tare weight master carton | 1.623 kg |
| Temperatuur | 35 - 70 C |
| Temperatuuri kontrollimine | Yes |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Food Dryer |
| Võimsus | 240 W |
| Volume (m3) | 0.022 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






