Gorenje | Food Dryer | FDK500DE | Power 380 W | Number of trays 5 | Temperature control | Integrated timer | Stainless steel
- TootjadGorenje
- Mudel: FDK500DE
- Saadavus: 5
-
73€
Gorenje | Food Dryer | FDK500DE | Power 380 W | Number of trays 5 | Temperature control | Integrated timer | Stainless steel
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 258.00 mm |
| Gross weight | 3.60 kg |
| Gross width (mm) | 357.00 mm |
| Integreeritud taimer | Yes |
| Net weight | 2.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 55 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plaatide arv | 5 |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Food Dryer |
| Producer product name | FDK500DE |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Temperatuur | 30-75 C |
| Temperatuuri kontrollimine | Yes |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Electronic |
| Võimsus | 380 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje food dryer fdk500de power 380 w number of trays 5 temperature control integrated timer stainless steel, fdk500de, gorenje, toidukuivatid

