Caso Fully automatic vacuum system | FastVac 4008 | Power 200 W
- TootjadCaso
- Mudel: 01407
- Saadavus: 1
-
492€
Caso Fully automatic vacuum system | FastVac 4008 | Power 200 W
| All | |
| Depth | 29 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 375.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 590.00 mm |
| Height | 16 cm |
| Korpuse materjal | Stainless Steel |
| Muud funktsioonid | Temperature monitoring, SVS vacuum regulation, Container function, Integrated Cutter, Film box, Adjustable sealing time, Double piston pump, Progress indicator, Marinating function, Pulse function |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Fully automatic vacuum system |
| Producer product name | FastVac 4008 |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 piece foil roll 40x600 cm, 10 professional vacuum bags 20x30 cm, 10 professional vacuum bags 30x40 cm, Vacuum hose for containers |
| Temperatuuri kontrollimine | No |
| Tüüp | Vacuum Sealer |
| Võimsus | 200 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Width | 52 cm |






