Caso Glass Vacuum Container with Plastic Lid | VacuBoxx Inox XL | Transparent
- TootjadCaso
- Mudel: 01167
- Saadavus: 4
-
37€
Caso Glass Vacuum Container with Plastic Lid | VacuBoxx Inox XL | Transparent
| All | |
| Depth | 18.5 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross weight | 1.907 kg |
| Gross width (mm) | 255 mm |
| Height | 11.5 cm |
| Kaasas lõikur | No |
| Korpuse materjal | Glass |
| Maht | 2.6 L |
| Muud funktsioonid | Glass container and lid dishwasher and freezer safe (down to -18 C) Safe freezing of food and finished dishes (vacuum reduces freezer burn) |
| Net weight | 1.657 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 143 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Glass Vacuum Container with Plastic Lid |
| Producer product name | VacuBoxx Inox XL |
| Sisemine rullmahuti | No |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Temperatuuri kontrollimine | No |
| Toote värv | Transparent |
| Tüüp | Vacuum Container |
| Volume (m3) | 0.00605625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
| Width | 24.5 cm |
Sildid: caso glass vacuum container with plastic lid vacuboxx inox xl transparent, 01167, caso, vaakumpakendaja





